Rännak Praktikud

Rännakumeetodiga töötavaid terapeute kutsutakse Rännaku praktikuteks. Praktikuks saamiseks tuleb läbida Rännaku Praktikute Programm, mis on seitsmest kursusest koosnev treeningute seeria Brandon Bays’i ja Kevin Billett’ga.

Programmi läbimine ja praktiku tunnistuse saamine näitab, et terapeut on läbinud koolituse vajalikus mahus ning on akrediteeritud pakkumaks oma teenuseid Rännaku kaubamärgi alt. Praktiku programmi läbimise ajal omandavad tulevased praktikud terviklikud teadmised ja metoodika tööks klientidega ning kõikvõimalike elus esinevate probleemidega.

Õppeprogramm on sügavalt kogemuslik ja õpitakse peamiselt läbi iseenda elu igakülgse tervendamise. Meie kindel veendumus on, et teisi aidata saab vaid see, kes on enda kitsaskohad lahendanud ja läbi selle omandanud praktilised oskused.

Marit Mesipuu
Marit Mesipuu

Marit Mesipuu

+372 5206 242
marit@rahutaru.ee
www.rahutaru.ee

Vastuvõtud Tartus, Tallinnas, veebis.

Ükski valulik kogemus, haigus või raske olukord pole tulnud meie ellu kannatuseks või karistuseks vaid on kutse ära tunda ja vabastada seda, millel on aeg minna. Selle tõdemuse valguses olen ääretult tänulik, et rännak 2014. aastal minu ellu tuli.

Irene Kaljuste

+372 5810 4600
irene@rannak.ee
https://irenekaljuste.com/

Aitan sul läbi emotsionaalset heaolu loovate praktikate teha elustiili muudatusi ja iseenda väärtustamises ja elu kogemuses uuele tasemele tõusta. Ehitame koos meelerahust, sisemisest vabadusest, elujõust kantud  küllusliku elu.

Kasutan enda töös rännakumeetodit, eeterlikke õlisid, kehatöö ja hingamis praktikaid, tervislikku toitumist ja aitan näha mustreid, mis takistusi loovad ja neid muuta.

Tutvu minu tegevustega lähemalt kodulehel.

Irene Kaljuste
Kaidi Malk

Kaidi Malk

+372 5110 906
kaidi@rannak.ee

Olen tegutsenud Rännaku praktikuna alates aastast 2008. Juhendan rännakuid nii täiskasvanutele kui lastele.

Olen jätkuvalt uudishimulik ja täiendanud enda teadmisi erinevate keha-hing-meel praktikatest. Mind huvitab terviklikkus, tasakaal ja võimalik lihtsus. Üks meetod, mida paljudest erinevatest jätkuvalt kasutama olen jäänud, on NPA (Non-Personal Awareness). Väga lihtne ja toimiv meetod.

Rännakut saan soovitada neile, kes alles alustamas tutvumist oma sisemaastikega – endas peituvate emotsioonide ja tunnete kihtidega, aga ka neile, kel teadmised tööst sisemaailmaga olemas ja on soov mõne pikalt vaevanud probleemiga süvitsi tegeleda, et sellele lahendus leida. Rännak on selleks hea ja põhjalik meetod.

Kristina Pärtel

+372 5028 998
kristina@rannak.ee

Minu soov on aidata Sul leida oma elu eesmärk, aidata välja puhastada sinust kõik negatiivsed uskumused misiganes teemade suhtes, ja viia Sind kontakti oma tõelise olemuse ja potensiaaliga. Viimase 6 aasta jooksul olen teinud tuhandeid Rännakuid (lastest kuni täiskasvanuteni) ja olen endiselt hämmingus selle metoodika lihtsusest ja mõjust.

Malle Jürilo
Malle Jürilo

Malle Jürilo

+372 5200 906
malle@hingerahu.ee
www.hingerahu.ee

Elades ise 2014. aastal läbi emotsionaalselt keerulisi aegu, sai mulle selgeks, et sellisel kombel edasi minna ei ole võimalik. Et teiste saasta, negatiivsuse ja pahatahtlikkuse enesesse korjamine sõna otseses mõttes tapab mu. Nii leidsin Rännaku.

Mis juba esimese kolme päevaga intensiivseminaril andis nii võimsa tulemuse, et seda oli raske uskuda.

Anu Liiser

+372 5282 513
anu@rannak.ee

Mäletan lapsepõlvest ütlust “Mõtle ikka teiste peale ka!”. See ütlus on mind, vaikse kaaslasena, terve elu jälitanud ja pannud mõtlema rohkem teiste, kui enda peale. Kuni lõpuks iseenda vajadused kaotasid tähtsuse… Lisaks veel kõik need rollid, mida igapäevaselt kanname – naine/mees, abikaasa, kolleeg, ema/isa, sõber, laps jne. Tahes-tahtmata tekib küsimus, et kes ma päriselt, ilma nende rollideta olen?

Anu Liiser
Merike Kulli

Merike Kulli

WhatsApp/tel: 5645 1517
merikekulli@gmail.com
Messenger: Merike Kulli

Minus on südamest tulev soov tuua maailma juurde headust, aidata inimestel jõuda endas selgusele, et elada sügavalt õnnelikku ja rahuldust pakkuvat elu.

Jõudsin Rännaku-meetodi juurde 2020. aastal, ja juba esimesel seansil tundsin, et see on miski, mida tahan ka teistele pakkuda. Alates sellest ajast olen kogenud hämmastavaid, kohati uskumatuna tunduvaid muutusi ja tervenemisi endas, ja näinud neid ka teistes.

Gerly Sepp

+372 5307 0421
gerlyteraapia@gmail.com

Kes ma olen? Eelkõige olen üks rõõmus hing, kes soovib kogu südamest, et kõik inimesed taasavastaksid endas lapsemeelse rõõmu ja elaksid iga päev läbi selle.

Aga selleks, et rõõmu täielikult kogeda, on meil vaja mõnikord ka kurbust tunda. Rännak ongi see suurepärane meetod, mis õpetab meid tundma kõiki emotsioone ja neid seeläbi vabastama. Kui tuleb kurbus, siis me kogeme kurbust. Kui tuleb viha, siis kogeme ka seda. Ja kui me lubame endal neid kogeda, siis saavad nad tulla täielikult pinnale ja lahkuda. Ei ole vaja neisse kinni jääda, sest kui me lubame, siis nad lahkuvad. Sageli juba sekunditega. Ja nii on kõikide emotsioonidega.

Gerly Sepp
Johanna Silvia Mäesalu

Johanna Silvia Mäesalu

5553 1394
johanna-silvia@windowslive.com

Elan ja toimetan Pärnus. Rännakuid saame teha Pärnus kohtudes või veebi teel läbi skype’i.

Helista mulle või kirjuta, kui soovid rännakule tulla!

Piret Rass

+372 5683 6099
piret@rannak.ee

Minu kirg on töö inimestega. Alustasin oma karjääri inglise filoloogina. Nüüdseks olen haridusteed täiendanud, läbinud Rännaku meetodi praktikuteprogrammi, 3-aastase psühhoteraapia kursuse erakoolis Terviklik Mina, viin läbi igakuiseid unenäogruppe ning hetkel õpin kehatööd (TRE meetod).

Piret Rass
Sirje Ustav

Sirje Ustav

+372 5087 488
usirje@hotmail.com

Uurin eneseteadlikkuse olulisust tuleviku kujunemisel. Rännak omab väga tõhusat psühholoogia tööriistade komplekti, et alateadlikest suunajatest ja filtritest teadlikuks ja vabaks saada, ise oma elu juhtida – see vabadus on kättesaadav kõigile.

Scroll to Top