Brandon Bays'i lugu

Rahvusvaheliselt tuntud koolitaja, bestselleri autor ja meele-keha tervendamise ekspert Brandon Bays avastas oma tõelise kutsumuse läbi teda tabanud ebaõnne.

1992. aastal diagnoositi Brandonil hiigelsuur kasvaja, millest sai alguse tema erakordne eneseotsingu, transformatsiooni ja tervenemise teekond. Sellel teekonnal avastas ta viisi, kuidas pääseda vahetult ligi piiramatule tervendamisjõule, mis on olemas meis kõigis.

Tuginedes oma senistele teadmistele meele-keha tervendamise vallas ning selliste teadlaste nagu Dr Deepak Chopra ja Dr Candance Pert õpetustele, hakkas Brandon eneselegi teadmata rajama transformeerivat tervendamismeetodit, millest sai hiljem rännakumeetod (The Journey®).

The journey, Rännak
Brandon Bays, Rännak

Brandoni sügav alistumine, lahtilaskmine kõigist oma eelnevatest teadmistest, ning tema valmisolek sukelduda tundmatusse võimaldas tal täielikult terveneda oma korvpallisuurusest kasvajast. Selleks kulus tal kõigest 6 ja pool nädalat, ilma ühegi operatsiooni ja ravimita.

Soovist oma elumuutvat tervenemislugu jagada, pani Brandon oma kogemuse kirja ja andis välja raamatu “Rännak”, millest sai rahvusvaheline bestseller. Raamatu edust ja ülemaailmsest huvist selle meetodi vastu kasvas välja seminaride sari ning neid viiakse läbi 48 riigis, kokku 5 kontinendil. Oma igapäevatöös inimestega kasutavad seda praktilist ja mõjusat meetodit väga paljud organisatsioonid, äriühingud, koolid, sotsiaalasutused ja valitsusasutused.

Scroll to Top