Kas erasessioon või Rännaku seminar?

Olen tänaseks teinud Rännaku protsesse üle 8 aasta, samuti osalenud korraldustiimis valdaval osal Rännaku seminaridel, mis Eestis toimunud on. Ja neid on 8 aasta jooksul olnud üksjagu. Selle aja jooksul olen märganud, et üks küsimus, mis inimestel Rännakuga seoses ikka ja jälle kerkib, on – kumba teed valida, kas teha praktikuga eraseanss või minna Rännaku seminarile? Püüan sellele siin valgust luua, mis aitaks sul otsustad.

Mida otsid?

Minu jaoks on küsimus eelkõige selles, mida sa otsid? Kui otsid leevendust, lahendust enda väga konkreetsele probleemile, siis tasub kindlasti leida kogenud Rännaku praktik ja temaga koostööd teha. Praktik saab sulle pakkuda nii öelda tailor made ehk rätsepteenust, vastavalt sellele, mis just sinu unikaalne protsess on. Praktik oskab sind juhendada väga loominguliselt sügavamale ja suurema vabaduseni. Seega, kui sa soovid lahendada konkreetset probleemi enda elus, siis kindlasti soovitan leida praktik, kellega seda lahendama asuda.

Põhjalik transformatsioon

Nüüd, kui sinu huvi on sügavam ja soov põhjalikum transformatsioon elus üldiselt, siis tasub õppida Rännaku tööriistu ise kasutama. Selleks on parim võimalus tulla Rännaku intenseminarile ja omandada oskused, kuidas end ise aidata. Juba seminari ajal lahendad sa hulga endaga minevikust kaasas taritud teemad ja saad need maha panna, et kergemalt elus edasi liikuda.

Lisaks seminaril osalemisele ning Rännaku tööriistade ja praktikate omandamisele, saad sa osa Eestis toimivast Rännaku kogukonnast, kust leiad endale kindlasti mõtte- ja teekaaslasi isikliku vabaduse ja autentsuse teekonnal. Samuti on kõigil seminaril osalenutel võimalus igakuiselt osaleda Rännaku koosviibimistel, kus kogenud praktikute toetusel saab omandatud rännakumeetodit praktiseerida. Nii et sinu seminarilt saadud oskused ja kogemus rooste ei läheks.

Oluline on mõista, et teekond tervenemise, kõikehõlmava rahu ja armastuse juurde on protsess. Rännak kingib sulle kogemuse oma tegelikust olemusest, mis on rahu, selgus, õndsus ise. Olles saanud ühenduse enda olemuse sügavama aspektiga, hakkame paratamatult elule teise pilguga vaatama.

Probleemid, mis enne tundusid keerukad, saavad läbi suurema kaastunde ja selguse leida kergemini lahenduse, kui sa seda varasemalt ette oleks osanud kujutada. Sinu elukvaliteet igaljuhul paraneb ja kui sa jätkad Rännaku tööriistade kasutamist, võid kindel olla, et see transformeerib sinu elu.

Nii et, kui oled tõsine otsija ja soovid elumuutvale teekonnale asuda, siis soovitan sul juba täna end seminarile kirja panna. Sinu investeering ja pühendumine tasub kindlasti piirtult ära.

Rännaku 3-päevane ONLINE intensiivseminar toimub 8.- 10. aprill 2022. Infot seminari kohta leiad SIIT.

Irene Kaljuste on teadlikult enesearengu teel olnud 15 aastat. Ta on rännakupraktik, seminaride korraldaja ja koolitaja, kel tänaseks rännakumeetodiga ca 8 aastat kogemust. Lisaks õppinud kundalini jooga treeneriks, ammutanud teadmisi tervisliku toitumise vallas ning läbinud vabastava hingamise terapeudi õppes kolm aastat.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top